План заходів щодо реалізації у Мирівській ОТГ Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік

План заходів

1. Проведення соціологічного опитування та аналізу громадської думки різних цільових аудиторій для відстеження змін у ставленні громадськості та визначення факторів впливу на підтримку НАТО і державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції, відносин України з Альянсом.

Відділ освіти, молоді  та спорту, заклади культури, медицини,  виконком сільської ради

Щопівроку

2. Виносити актуальні питання співробітництва України з НАТО на підприємствах Мирівської ОТГ з питань євроатлантичної інтеграції України.

Відділ освіти, молоді та спорту, заклади культури, медицини,  виконком сільської ради

Протягом року

3. Сприяти підготовці та виданню інформаційно-роз’яснювальних та навчально-методичних матеріалів з питань євроатлантичної інтеграції (відеоролики  тощо).

Протягом року

4. Підібрати матеріали та викласти  на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення громадськості  з документом  Хартії  про особливе партнерство  між Україною та Організацією Північноатлантичного  альянсу

Відділ освіти, молоді  та спорту, заклади культури,   виконком сільської ради

Протягом року

5. Провести для учнів тематичні інформ-дайджести з питань співробітництва України з НАТО та державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Відділ освіти, молоді  та спорту

Протягом року

6. Сприяти активізації роботи Євроклубів у навчальних закладах Мирівської ОТГ.

Протягом року

7. Сприяти залученню до участі учнівської молоді Мирівської  ОТГ у  конкурсах на знання проблематики євроатлантичної інтеграції, конкурсах дитячих малюнків .

Протягом року

8. Проводити військово-спортивні заходи, спрямовані на підвищення рівня готовності молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, зокрема, шляхом популяризації ідеї поглиблення співробітництва України з НАТО.

Протягом року

9. Проводити у бібліотечних закладах книжкові виставки, перегляди літератури, тематичні заходи, експозицій про євроатлантичну інтеграцію України.