ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Продовжується боротьба жителів Мирівської об’єднаної територіальної громади з смітниками та торішніми бур’янами в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

6 квітня всі бюджетні установи, навчальні заклади, а також депутати, прості мешканці наших сіл знову вийшли на загальне прибирання.

В с. Зоря прибирали околиці сільського кладовища: вигрібали сухостій, залишене відвідувачами цвинтаря сміття: скляні та пластикові пляшки, бляшанки, старі вінки і букети. Жителі села Череп Григорій Степанович та Череп Віталій Григорович, Кірієнко Микола Вікторович, Степанов Олексій Олексійович прийшли з власними бензопилами і попиляли зарослі чагарнику навколо кладовища.

Дякуючи керівництву ПАТ «МГЗК», зокрема голові правління Зільберману О.Ю., який виділив вантажні машини і навантажувач, було вивезено гори сміття із стихійного сміттєзвалища в с. Зоря.

Учні та працівники шкіл прибирали свої території: копали, волочили, пересаджували квіти, білили стовбури дерев. Учні 7 і 8 класів Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Фефелової О.С. традиційно поприбирали біля пам’ятника загиблим воїнам в. с. Настасівка.

Працівники Мирівського ДНЗ «Золота рибка» провели роботи по благоустрою території поблизу садочка: повизбирували і вивезли сміття, позгрібали сухостій.

Члени апарату сільської ради дружно порядкували біля братської могили та Мирівського будинку культури.

Всім учасникам акції подякував на сесії сільської ради очільник громади В.М. Біленко, який зокрема зазначив: «Цей захід проводиться з метою об’єднання людей для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища. Лише спільними зусиллями ми зможемо привести територію наших сіл до належного стану. Багато зроблено, але ще дуже багато роботи. Необхідно привести в належний вигляд околиці Настасівського, Мирівського та інших кладовищ. Проводяться переговори з ПАТ «МГЗК» щодо ліквідації та припинення забруднення шламами ставків в околицях с. Зоря, заповідника «Балка Крутенька», полів, пасовищ та повенево-дренажного каналу, що призводить до підтоплення житлових будинків. 7 квітня відбулася зустріч жителів села Зоря з представниками ПАТ «МГЗК» - головним інженером Вітьком А.В., начальником дільниці ШХОВС Бушуєвим С.М., які запевнили, що всі необхідні роботи проводяться, заплановано заміну аварійної частини труби, нарощування дамби для припинення переливу шламів, розчищення повенево-дренажного каналу».