Переговори з ПАТ «МГЗК»

Продовжуються переговори з ПАТ «МГЗК» в рамках програми ліквідації та припинення забруднення шламами ставків в околицях с. Зоря, заповідника «Балка Крутенька», полів, пасовищ та повенево-дренажного каналу, що призводить до підтоплення житлових будинків.

14 квітня відбулася чергова зустріч жителів села Зоря з представником ПАТ «МГЗК» - начальником дільниці ШХОВС Бушуєвим С.М.,та начальником ГОФа Свистом А.О, які представили план заходів по недопущенню попадання шламів в річку Томаківку, зокрема зазначили, що більшість пунктів плану вже виконано, а інші будуть виконані найближчим часом. Виступали жителі с. Зоря, депутати сільської ради Шапошник В.І., Доценко І.І., директор ТОВ «Марганецька птахофабрика» Портько А.І., староста села Екзархо Л.І., сільський голова Біленко В.М.

Учасники зустрічі вирішили продовжувати контроль за виконанням плану заходів, запланували на 21 квітня спільний виїзд на місця ліквідації поривів.