"Разом у майбутнє! Мріємо! Діємо!

12 квітня учні 10 класів навчальних закладів Мирівської об’єднаної територіальної громади - Третякова Ліза (Зорянський НВК) та Чобота Інна (Настасівська ЗОШ) разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Ганжою І.С. відвідали засідання клубу молодого лідера «Разом у майбутнє! Мріємо! Діємо!», що проходив у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Реальним історіям успіху навчав радник голови облдержадміністрації Юрій Горб. Успішний бізнесмен розповів школярам, як можна навіть у такому юному віці заробляти власні кошти, як не боятися критики та наголосив на необхідності неперервного навчального процесу для стимулювання власного розвитку.

Школярі задавали недитячі питання, зокрема, де краще навчатись – в Україні чи за кордоном, як долучитися до команди волонтерів, як мотивувати себе кожен день тощо.

Юрій Горб наголосив, що головна риса лідера – це готовність взяти на себе відповідальність. То ж будьмо відповідальними, як справжні лідери! Мріємо! Діємо!

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганжа І.С.