ХІ сесія І скликання

23 червня 2017 року відбулась чергова XI сесія Мирівської сільської ради І скликання.

Всього на порядку денному було 11 питань. Зокрема питання змін до рішення Мирівської сільської ради від 20.12.2016 року № 92-6/1  «Про сільський бюджет на 2017 рік», які виникли у зв’язку з закупівлею 27 путівок на оздоровлення дітям пільгових категорій до літнього санаторно-оздоровчого табору «Лісова пісня» в Запорізькій області.

Також було внесено зміни структури та штатного розпису виконавчого комітету Мирівської сільської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р.№ 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

З питанням про внесення змін до статутів дитячих навчальних закладів «Малятко» та «Золота рибка» виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганжа Ірина Сергіївна. Також вона надала на затвердження депутатів угоду між Мирівською сільською радою та Томаківським РК профспілки працівників освіти і науки України на 2017 – 2020 р. про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин.

Декілька питань стосувались землеустрою: депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Голубєва А.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; надали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність громадянам Трайну О.В., Самчук П.В., Новаку А.В.

Спеціаліст містобудування, архітектури, земельних відносин виконкому Парубенко Валентина Геннадіївна надала на розгляд депутатів клопотання від ТОВ «УКРТАУЕР» з проханням надати погодження на відведення земельної ділянки площею 0,02 га в оренду для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі, в подальшому призначеної для розміщення мобільних операторів (в першу чергу ЛАЙФСЕЛЛ).  Депутат Слюсар Ірина Володимирівна повідомила, що серед жителів села Зоря було проведено опитування, яке засвідчило, що переважна більшість користуються послугами операторів МТС та КИЇВСТАР, тому необхідності у встановленні вежі для мобільного зв’язку ЛАЙФСЕЛЛ немає. Після обговорення депутати відхилили клопотання ТОВ «УКРТАУЕР».

Також на порядку денному були питання про надання одноразової матеріальної допомоги.

З обговорених питань були прийняті відповідні рішення.