До побачення, рідний садочок!

Свято випускного у Зорянському дитячому садку

«Як вони швидко подорослішали!», «Ми не зчулися ...», – в один голос ахають батьки маленьких непосид. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий садочок - і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому саду, теплому, рідному, гостинному дому. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.

Вітаємо день у літній красі,

І як же тепер не радіти:

Дивіться батьки! Пишайтеся всі!

Це йдуть першокласники,

Йдуть ваші діти!. Такими словами запросила вихователька старшої групи дитячого садка Зорянського НВК Палець Олена Анатоліївна маленьких випускників: Кирила Корявця, Сергійка Дмитрієва, Вову Дудка, Кирила Уштвана, Юлію Малих, Дениса Черепа, Назара Бучана, Матвія Сафонюка, Васю Куленка. І вони, як справжні моделі на подіумі, під оплески батьків і гостей вийшли в зал.

І почалося свято прощання з дитячим садком. Діти гралися, співали, танцювали справжній вальс, і хоч в групі всього одна дівчинка, всі хлопчики відчули себе джентльменами, запросивши кожен по черзі її до танцю. На свято завітали казкові гості – Буратіно, Мальвіна, Бременські розбійники. Головна розбійниця (помічник вихователя Монова Олена Василівна) наворожила дітям на картах щасливе майбутнє. Вітали піснею і танцем дітки з середньої групи. Вихованці дитячого садка показали не тільки вміння співати і танцювати, а й прекрасні знання з етики та культури спілкування, математики, природознавства.

Чудове свято організувала заступник директора з виховної роботи Т.О. Кольгіна, яка разом з дітьми співала, акомпонуючи на фортепіано, і танцювала. Активну участь у проведенні заходу прийняли всі працівники дитячого садочка і батьки маленьких випускників.

Нашим журавликам час відлітати. І чекають на них не далекі краї – перші кроки шкільні вони будуть ступати. Тож побажаємо таким чудовим розумним талановитим діткам міцного здоров’я, щоб їм у всьому щастило, щоб пустотливий вогник в їхніх очах ніколи не згас, нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні, нехай у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійсниться дитяча мрія!