Х позачергова сесія сільської ради

28 квітня відбулась позачергова X сесія Мирівської сільської ради. На сесії були присутні депутати районної ради Череп В.С., Падух В.С., Щербина Н.М., а також міський голова м. Марганця Жадько О.А. та заступник міського голови Дуплій Л.М.

З надзвичайно важливим питанням звернулася до депутатів очільниця міста Марганця О.А. Жадько: «Наприкінці березня у Києві у формі відкритого слухання відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому були присутні представники Марганецької міської ради. Заступник голови міста Ольга Маргацька звернулась до членів комісії з проханням зняти з розгляду питання стосовно підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення через те, що Марганецький міськводоканал не надав до міської ради необхідних розрахунків утворення тарифів. 29 березня на сайті НКРЄ КП було оприлюднено протокол, який засвідчував, що питання підвищення тарифу Марганецьким виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства було знято з розгляду. Однак 15 квітня там же, на офіційному сайті НКРЄ КП, з’явився зовсім інший протокол, згідно з яким користувачі мають сплачувати за послуги підприємства майже на 77% більше.

Відступатись від досягнення поставленої цілі, а саме - зниження тарифів, міська влада не збирається, тож прийнято рішення працювати в напрямку передачі Марганецького міськводоканалу на баланс м. Марганця»

Після обговорень, запитань, на які Олена Анатоліївна надала вичерпні відповіді, депутати одноголосно підтримали таке рішення.

Серед інших питань, винесених на розгляд сесії, було питання затвердження Положення про порядок підбору та направлення на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. З цим питанням виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганжа І.С., яка, зокрема,  зазначила, що основним показником ставлення держави та органів місцевого самоврядування до проблем підростаючого покоління є турбота про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Ірина Сергіївна ознайомила депутатів та членів виконкому з основними розділами Положення, звернула увагу на співпрацю з органами соціального захисту населення, на необхідність проведення тендеру на закупівлю путівок для оздоровлення дітей.

Також депутатами було розглянуто ряд нагальних питань в основному земельного напрямку, з якими виступили спеціалісти-землевпорядники виконкому Петрова Н.І. та Парубенко В.Г.

Але найприємнішим питанням черги денної сесії стало питання святкування річниці утворення Мирівської об’єднаної територіальної громади. З програмою свята виступила директор Мирівського будинку культури Ткаченко В.А..  Після обговорення було прийнято рішення затвердити програму заходу та провести святкування 5 травня в центрі с. Мирове.

Сільський голова висловив сподівання, що захід – День народження громади – дуже потрібний для згуртування і відродження наших сіл. «Треба вміти разом працювати і разом відпочивати. Ми сьогодні разом творимо новітню історію нашої громади, разом будуємо майбутнє. Саме такі громади, як наша, - це майбутнє України», - наголосив Володимир Миколайович.