Відкриття роботи експертної комісії по атестації школи

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх,  позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, відповідно до графіку державної атестації, затвердженого наказом відділу освіти Томаківської державної адміністрації від 15.02.2016 №50 ОД «Про затвердження плану атестації навчальних закладів Томаківського району» з метою вивчення реального стану організації та здійснення навчально-виховного процесу з урахуванням заявленого статусу та специфіки навчального закладу 18 квітня було урочисто розпочато атестацію Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Першим пунктом робочої програми, затвердженої наказом відділу освіти, молоді та спорту Мирівської сільської ради від 14.03.2017 № 11-ОД, стало проведення екскурсії школою та відкритої публічної презентації діяльності навчального закладу його керівником – директором Совою Н.О., заступником з навчально-виховної роботи Гринь О.А., заступником з виховної роботи Козаченко О.Ю., педагогом-організатором Фєфєловою О.С., вчителем біології Селезньовою К.А. та вчителем фізичної культури Патлухом О.С.

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

На презентації були присутні сільський голова В.М.Біленко, заступник голови, начальник планово-фінансового відділу Лавріва Т.О., завідувач Мирівського сільського будинку культури Ткаченко В.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту Мирівської сільської ради Ганжа І.С., головний спеціаліст відділу Скатова Н.О., начальник відділу освіти  Томаківської райдержадміністрації  Присташ Ю.А., методисти відділу освіти Міщенко Л.М., Зямко Н.Х., представники батьківського комітету, вчителі школи.

Всіх присутніх порадували виступи учнів школи – маленьких «соняшників», які затанцювали, продекламували  вірші і подарували гостям власноруч зроблені квіти соняшника.

Вразив усіх присутніх виступ учнів старших класів під керівництвом Патлуха О.С., які презентували серію прийомів самозахисту.

Після презентації слово взяли начальник відділу освіти, молоді та спорту Мирівської сільської ради Ганжа І.С., сільський голова Біленко В.М., які висловили надію, що прекрасний старт атестації Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст.. принесе не менш позитивні результати.