Привітання з Днем Конституції України

Шановні земляки!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Щиро вітаю Вас із цим визначним святом! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Сільський голова В.М. Біленко

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканості та безпеки.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Тож зичу усім нам міцного здоров’я, мужності, терпіння і успіхів на шляху до великого майбутнього! Нехай наша доля буде щасливою, наша держава тільки міцніє, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

Староста с. Зоря, с. Прогрес, с. Маяк Л.І. Екзархо