Дім , де живуть книги та веселощі!

Літо – це велика перерва для школярів, вона дана їм для зміцнення здоров’я і духовного зростання. Серед всього розмаїття літніх занять діти не забувають і про відвідини Зорянського сільського будинку культури та бібліотеки.

Так і сьогодні  діти з літнього табору «Веселка» Зорянського НВК завітали на дитяче свято. В  бібліотеці, де їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет, журналів, новенькими палітурками книги, мов солдатики вишикувавшись в строю, посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Книг у бібліотеці, звісно,  не бракує – казки, оповідання, вірші, енциклопедії, довідники… Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про дім де живуть книги, розуміючи що  кожна з них – це маленький особистий світ: світ цікавих історій та пригод, веселих віршиків або чарівних казок, та про те, що книга, коли стоїть на полиці, мовчить і тільки тоді, коли зустрічає свого читача, стається диво; книга починає говорити і кличе за собою в захоплюючі мандри.

Для дітей підготовлено домашнє завдання - загадки про книги та бібліотеку; веселий список книг, що прочитав Незнайка, і здається мені що помилок там немало – діти в своєму таборі все розгадають.

Після відвідин бібліотеки дітей чекали веселі розваги в фойє  диско залу будинку культури , це і різноманітні конкурси, ігри  та дискотека для малечі не залишили байдужими жодного.

Вишикувавшись в дві шеренги  команди з завзятістю та радістю грали в ігри «Збери іграшки» та «Найспритніший» де завжди перемагала дружба. А веселий танцювальний флеш-моб: «Я малюю сонце», де його солісти Діана Череп, Софія Мажура, Катя Тихонова, Поліна Руденко, Святослава  Медведєва та Каріна Павленко запалили всіх своїми ритмічними рухали  і заохотили до танцю всіх.

Великий талант організаторських здібностей художнього  керівника  будинку  культури Пєскової Н.В. передавався дітям  тому діти змогли повеселитися на славу,

За музикальним пультом працював Оверко С.М., з задоволенням виконуючи  замовлення дітей на дискотеці.

Працівники будинку культури з нетерпінням чекають на вас, дорогі діти! Адже у книжок  та розваг немає канікул!

Гарного всім літа і цікавих книг!

Яковенко Н.М. завідуюча сільською бібліотеко