«Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі»

Всі батьки бажають, щоб їхні діти росли здоровими, активними та фізично розвинутими. Саме в дошкільному віці закладаються основи здоров’я дитини, її довголіття ,розвиваються фізичні якості (спритність, сила, швидкість).

Форми фізичного виховання у дітей дошкільного віку досить різноманітні. Це заняття фізичними вправами, рухливі ігри, ранкова гімнастика, прогулянки, спортивні розваги.

В нашому садочку розвиток рухових умінь дитини починаємо з раннього віку і організовуємо його відповідно до вікових і індивідуальних можливостей дитини.

Нещодавно в нашому ДНЗ «Золота рибка» в ігровій формі була організована і проведена спортивна розвага в середній групі «Зернятко» (вихователь Гринь А.П.) під назвою «До зайчика на іменини».

Діти з піснею «Малюки-дужаки» прийшли на спортивний майданчик зробити зарядку і отримують від Зайчика (Артем Книш) телефонограму з запрошенням на День народження. На «веселому» поїзді діти їдуть до лісу , де проводять весело час ,граючи в різні ігри («Прогулянка в ліс» , «Вовк і козенята», «Горобчики і кіт»), але щоб знайти зайчикову хатку треба подолати різні перешкоди (перестрибнути через калюжі ,пройти по кладочці та інші ).Довелося зустрітися в  лісі  з Вовком (Давид Грудовий), який вчив дітей спритності і силі (підтягування ,лазіння під дугами, біг між квіточками). Ведмідь (Єгор Цапюк), який спав у лісі пограв з дітьми у гру «У ведмедя у бору». Коли  ж діти нарешті дісталися до зайчикової хатки , то привітали його піснею «Зайчикові іменини» і вручили подарунок – корзинку з овочами.

Наприкінці свята діти зі своїми мамами позмагалися на швидкість та спритність, за що були нагороджені солодкими медальками.

Всі залишились задоволені після розваги ,яка принесла дітям не лише позитивні емоції, а й додала здоров’я.

Музичний керівник: Биковець А.М.