Парк відпочинку своїми руками - рідній школі!

1 вересня учні нашої школи представили кінцевий результат своєї роботи – проекту «Школа – наш дім, і ми - господарі в нім».

Проект започаткувала  учениці 11 класу Чобота Інна, до неї приєдналися і інші старшокласники. Активними учасниками стали Козененко Марія, Мефьодова Катерина, Максимова Карина, Козир Аліна, Коваль Вікторія, Дуба Максим, Скрипник Денис, Годунко Катерина, Чобота Оксана, Корнієнко Олександр, Колесник Валентин, Павленко Яна, Дорофєєв Олександр.  Результатом його  став оновлений шкільний садочок: із зручними лавками та прекрасними квітниками.

Активісти працювали над проектом цілий рік. Спочатку створили групу колядників та щедрувальників, які привітали жителів села із святами, люди радо приймали дітей та щедро пригощали їх смаколиками та грошима. Влаштовували благодійні ярмарки, в яких із задоволенням брали участь діти, батьки і вчителі. А те, що проект зайняв перше місце в районному конкурсі, підтвердило: діти на правильному шляху.

З допомогою батьків Чоботи Олександра та Катерини діти закупили матеріали, змайстрували та пофарбували лавки та квітники, які були розставлені напередодні свята Першого дзвоника.

Діти довели просту істину – створювати дива треба своїми руками.

Ольга Фєфєлова, педагог-організатор Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст.