Сонечком зігріті, зростають наші діти!

Саме під такою назвою було організовано і проведено цикл масових заходів присвячених Дню захисту дітей в Мирівській об’єднаній територіальній громаді.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Дитяче свято розпочалось на центральній площі с. Зоря. Дітвору чекала цікава программа: малюнки на площі крейдою, юні шахісти мали змогу пограти в шахи, а всі присутні просто відпочивали, співати, танцювали  разом з учасниками художньої самодіяльності Зорянського будинку культури.

Присутніх привітали сільський голова Мирівської сільської об’єднаної громади  Біленко В.М. та староста сіл Зоря, Маяк, Прогрес Екзархо Л.І з побажаннями здоров’я , щастя в родинах, успіхів в навчанні.

Душевною відданістю та красою таланту захопили присутніх зорянські маленькі зірочки, які нещодавно з’явилися на творчому небосхилі: Валерія Сафонюк та Каріна Павленко своєю піснею «Веселка»; не поступалась своїм талантом і Діанка Череп – завжди усміхнена, щира, доброзичлива. Віриться, що вона подолає всі негаразди на своєму життєвому шляху, її пісеньки «Радуга» та «Оранжеве сонце» говорять про те, що день захисту дітей – прекрасне свято радості, одвічної надії та дитинства – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Яким би світлим і урочистим не було свято, немає в ньому тієї особливої і неповторної бентежності, що притаманна кожній святковій події, без пісень  у виконанні вокальної групи «Срібні дзвіночки» (Д.Шапошник, Н.Єфименко, Н.Сафонюк, Д.Череп, К.Павленко, Л.Сафонюк, С.Мажура, Д.Сомова, С.Медведєва,У.Строган, П.Руденко)

Сільська бібліотека на чолі з Н.М. Яковенко підготувала  виставку малюнків «Сонечком зігріті  зростають наші діти», в кожному малюнку діти показали  своє свято великим і прекрасним,щоб усім на світі світило сонечко ясне, щоб життя було щасливим і радісним.

Ще довго гомонів дитячий сміх, ігрова програма веселила всіх, а перемогла, як завжди, дружба. Призи і подарунки були солодкими: цукерками та печивом дошкільнят пригостив сільський голова В.М. Біленко, а морозивом – генеральний директор ТОВ «Марганецька птахофабрика» А.І. Портько.

Не забув Володимир Миколайович і дітлахів з дитячих садків «Золота рибка» та «Малятко» - завітав на їхні свята.

«Любі діти, ви – найдорожче, що в нас є. Дитина в сім’ї є продовженням роду, а в державі – запорукою подальшого існування нації. Саме тому піклування про підростаюче покоління, його майбутнє є спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною.  А ми зробимо все, щоб оточити вас любов’ю, турботою, опікою, теплом. Докладемо всіх зусиль, аби ви росли, зігріті мирним сонце у рідній Україні і ніколи не відчували ніяких негараздів.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!», - звернувся він до присутніх.

Разом з малечею «проїхався» сільський голова чарівним потягом по Країні Дитинства. На шляху діти зустрічали Вінні Пуха, веселих Каченят, Сонечко, Дощик, грали в рухливі ігри. Завершилося свято конкурсом малюнків на асфальті.

Свято було сповнене яскравими кольорами, посмішками, танцями та  хорошим настроєм усіх присутніх. Все, що робиться, – робиться заради дітей. Адже діти – це наше майбутнє.

Яковенко Н.М. завідуюча сільською бібліотекою.