Свято Останнього дзвоника в Зорянському НВК

Неповторно, креативно, вражаюче, захоплююче… Неможливо підібрати слова, щоб описати свято Останнього дзвоника в Зорянському НВК.

Вчителі, учні, випускники, гості і всі присутні жителі села Зоря стали авторами поеми про останній дзвінок, головними героями якої були випускники Поставець Антон, Назаренко Владислав, Сахарук Віталій, Волошин Ростислав, Лоза Антон.

З прекрасним святом Останнього дзвоника присутніх вітали директор І.В. Слюсар, сільський голова В.М. Біленко, староста села Л.І. Екзархо та інші гості.

Світлим, по-домашньому теплим було привітання від першої вчительки Межевської В. Я., класних керівників Журавля М. М., Пасько О.П., Третяк О.В.

Першачки привітали прекрасними віршами та пам’ятними сувенірами, «маленькі бджілки» – вихованці дитячого садочка – танцювали, розказували віршики і подарували випускникам символічні медові бочечки з побажаннями доброї сили, гарних успіхів та «відмінного» життя.

Розчулив до сліз виступ батьків випускників, а особливо пісня у виконання  Ю.Л. Мажури.

Та найбільш вражаючим на всьому святі був виступ самих героїв поеми – випускників. Креативний вихід, вальс з чарівними дівчатками-першокласницями, танцювальний флеш-моб, запускання голубів і, звичайно, щирі слова вдячності вчителям та батькам: «Зі щирістю і вдячністю вклоняємося до землі невтомним трудівницям школи, чиї працьовиті руки створювали для нас затишок, підтримували чистоту.  І звичайно нашим дорогим учителям, що в свята і будні були разом з нами, вчили нас доброго, вічного, мудрого! Забудуться теореми і правила, зітруться з пам’яті таблиці і формули, та залишиться з нами ваша любов і тривога за нас, молодих, неспокійних. Спасибі вам, любі! Здоров’я і наснаги на майбутні літа!»

Пролунав останній дзвоник… Квіти, посмішки, сльози радості, обійми… Під вишитими рушниками випускники попрощалися зі школою

Попереду ще ЗНО, а далі – доросле життя. Не можу не процитувати слова ведучої свята Л. Третякової «…Урок, на який не подзвонить дзвінок.

За парту не сядете так, як завжди,

Учитель з журналом не зайде туди.

Учителька ваша не буде вже там

Дванадцяток й двійок ставити вам.

І з цього уроку не можна втекти,

Й погану оцінку не виправиш ти.

Перерв і канікул у ньому нема,

Хоч може минути і літо й зима.

Не сорок він зовсім триває хвилин,

А довгі роки не вгава його плин.

Урок цей для тебе, ти твердо затям,

І перший й останній.

Він зветься – життям!»

Побажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть їм досягти омріяних вершин у майбутній діяльності!

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! В добру путь!