День сільських трударів

У щастя людського два рівних є крила:

Троянди й виноград — красиве і корисне.

М. Рильський

Так уже ведеться, що українське село, в основному, працює, а не святкує. Але щороку, у третю неділю листопада, країна відзначає день сільських трударів. Це світле свято всіх хліборобів, всіх працівників-аграріїв.

Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні. Всі, хто знаходився на концерті у Мирівському БК, який відбувся 18 листопада, – сільські трудівники. То ж в першу чергу до них адресував свої вітання голова об’єднаної територіальної громади Біленко В.М.

З теплими словами привітання до присутніх звернулася і староста Зорянської громади Екзархо Л. І.

Концертна програма розпочалася  красивим хореографічним дійством – українським ліричним танцем у виконанні  колективу Денс-Асорті (керівник-хореограф Молчанова Т.М.).

«Ми вітаємо всіх вас, сільські трударі, вітаємо нашим смачним короваєм, який пахне медом, сонцем, рясними дощами, радістю вчасно зібраного багатого врожаю», – звучать слова ведучої, і на їх фоні великий свіжоспечений коровай займає почесне місце на сцені, як символ добробуту та мирної і тяжкої праці селян.

Жвавими та запальними піснями радував глядачів  вокальний ансамбль «Колоритні молодиці» та соліст гурту Ф.І.Старостенко, вокальний шоу-гурт  «Райські яблучка», дитяча вокальна група «Посмішка», солісти Ткаченко В.А., Салаутіна В., Сисолятін І., Кучеряєва Л., Вяткіна Л. (художній керівник, директор  Ткаченко В.А.)

Шквал оплесків адресували глядачі і найменшим, 5-6 річним учасникам танцювального колективу «Райдуга», і більш старшим групам  танцюристів.

«Кожна пісня має свої властивості: одна, як романтична весна, інша, як грайливе літо, третя – це дощова осінь, а ця зібрала всі найніжніші відтінки трепетного кохання,» – такою була пісня у виконанні шоу-гурту «Райські яблучка»

Варто зазначити, що після об’єднання Мирівської та Зорянської громад, всі наші установи співпрацюють. Не винятком є і будинки культури. Отож у концертній програмі брали участь учасники худ. самодіяльності Зорянського СБК, це: Н.Пєскова, С.Оверко, Ю.Жук, П.Слюсар, Д.Череп.

А наступного дня , 19 листопада, зорянці приймали артистів Мирівського БК. Концерт відбувся у приміщенні Зорянської ЗОШ. Глядачі радушно сприймали і вітання сільських очільників Біленка В. М. та Екзархо Л. І. і концертні номери.

Ці культурно-масові заходи переконують нас, сільських жителів, що пісня і праця існують поряд.