Мирівська громада
Томаківський район, Дніпропетровська область

Мирівський СБК

На Дніпропетровщині 22 райони взяли участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу клубних закладів у Дніпропетровській ОДА. Цей конкурс проводиться раз на 2 роки.

Переможець, а ним став Мирівський будинок культури, представлятиме область на всеукраїнському рівні. Мирівський будинок культури в наступному році буде відзначати 50 років роботи. Всього за перемогу боровся 471 клуб. Регіональному етапу передував відбір на місцях. Наприклад, Мирівський БК став кращим серед 13 клубів в Томаківському районі. За умовами конкурсу, кожен заклад надавав звіт про свою роботу за два роки. Журі конкурсу оцінювало стан та матеріально-технічне забезпечення клубів, їх роботу із місцевими закладами освіти та культури, активність на творчих конкурсах. 

«Дуже приємно, що цей рік закінчується таким гарним заходом. Ми цінуємо вашу роботу. Саме в сільських клубах знайомлять із українськими традиціями та культурою, творчо розвивають нашу молодь. Визначаємо кращий клуб раз на два роки. І з кожним разом бачимо, як все змінюється на краще», - говорить начальник управління культури, національностей та релігій ДніпроОДА Наталія Першина.« повернутися до списку новин