Творчий вечір Молчанової Т.М

25 січня в Мирівському будинку культури відбувся ювілейний творчий вечір хореографа Молчанової Тетяни Михайлівни «35 в польоті», присвячений 35-річчю творчої діяльності .

Символічна назва повністю відповідала задуму і постановці заходу: глядачі, ввійшовши в глядацьку залу, відчули атмосферу польоту – голос диктора, звуки літаків. Через залу проходять чарівні стюардеси з тацями (учасниці танцювального колективу «Денс-Асорті») та пригощають пасажирів –глядачів. Відкривається завіса, починається відлік часу – політ розпочато!

Творчий вечір – це щирі вітання, зізнання в прихильності до винуватців урочистості і, звичайно, спогади…

Слова подяки, щирого захоплення висловив сільський голова Біленко В.М., зазначив, що він пишається тим, що у Мирівській громаді  впродовж 35 років розвивається танцювальний жанр, радує людей, допомагає залучити молодь до творчості, що в цьому заслуга Молчанової Т.М., її енергія, велика працездатність та наполегливість.

Приїхала привітати ювілярку і делегація із Кисличуватської ЗОШ на чолі з директором Алексеєвою С.С., адже Т.М і там майже 9 років викладала уроки ритміки, створила танцювальний колектив.

А концерт все більше і більше захоплював  танцями: то ніжно-ліричними («Хризантеми», «Зіронька»), то нестримно-запальними («Чотири двори», «Циганський» та ін. )

Вечір, подарований танцювальним колективом, закінчується, а літак його життя летить далі. Тож побажаємо колективу нових творчих злетів!