Святковий концерт в Зорянському будинку культури

Зі святом, дорога УКРАЇНО!!!

Любіть Україну, як сонце любіть,

Як вітер, і трави, і води,

В годину щасливу і врадості мить,

Любіть у годину негоди

Україна… Золота чарівна сторона. Земля рясно уквітчана зеленню, закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна  має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу – таких як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський… Цей перелік, можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини.

Козацька Україна була прикладом Європі в області інтелекту і духовності. Відзначимо хоча б першу в світі Конституцію Пилипа Орлика і перше «Національне» українське Євангеліє. На цьому Євангелії присягають Президенти сучасної України.

Тож 22 серпня зоряни святкували 26 річницю проголошення Незалежності нашої країни.  Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Цей день особливий для кожного з нас і для дорослих і для юних громадян молодої держави.

Свято в Зорянському будинку культури розпочалось з гімну України  та привітання старости села  Екзархо Л.І. з побажанням великої віри у нашу країну, наш народ, який найбільше любить волю та землю свою благодатну, хлібом-сіллю гостинну.

Радіють люди, дарують своїй державі найтепліші слова, найкращі пісні і танці.  Всю красу свого таланту та душевну відданість передали учасники художньої самодіяльності присутнім в залі.

Від щирого серця та з любов’ю вітали зорянців Пєскова Наталія піснями  «Мова єднання», «Як калина розцвіте», «Калина», Оверко Сергій піснею «Річенька», Кірш Григорій «За тебе все віддам» а Павло Слюсар як завжди зачаровував присутніх піснями    «Без тебе», та театралізованою пісенькою   «Банька»  яку виконав разом з Моновою Оленою, О.Дубіна  продовжив тему любові в пісні «Ніколи не пізно». Радувала красотою голосу Тетяна Кольгіна в піснях «За любов і волю» та  «Музика  рідного дому», яку вона виконала з М. Бобухом, А. Кірієнко, С. Кулагіним.

Мелодійність народного стилю голосу Кушнір Віри зачарував весь зал, її пісня «Не буду журитись» стала фурором на святі.

Пройшов дебют Бобух Оксани в її виконанні пісні «А кохання тільки починається», вона була прийнята в колектив художньої самодіяльності .

Яке ж то свято без вокальної групи «Срібні дзвіночки» (Д.Шапошник, У.Строган, Д.Череп, К.Павленко, П.Руденко, Н.Єфименко) в їх виконанні прозвучали пісні «Ми дівчата з України», «Черевички», «Пісня Щастя», «Святкова», «Я маленька Україночка», «Країна», в їх голосах чулась дитяча неповторна бентежність, свято радості, доброзичливість  та притаманна їм посмішка.

Танцювальна група виконала красивий танок «Мир над Україною», який не залишив байдужими жодне з сердець присутніх, а пісня «Ми за волю, ми за мир» стала фінальною у святі.

Ось і добігло до кінця наше свято. Запам’ятайте, люди , на все життя, що немає нічого святішого і ріднішого на білому світі ніж своя рідна сторона, мила Вітчизна, світла і дорога серцю кожного українця наша ненька Україна. Наша Батьківщина – рідна Україна. Завжди пам’ятайте це і гордо пронесіть усвідомлення цього через усе життя. Несіть у світ добро і радість, як справжні українці, бо кожен із нас приходить у світ для добра і хай допоможе нам Всевишній у цій великій праці! Оберігати цей даний нам Богом світ, рідну нашу благодатну землю, поспішати робити добрі справи, любити людей і Бога!

Завідуюча Зорянською бібліотекою Яковенко Н.М.