На фестивалі "Вакулівщина талановита"

07 червня 2017 року голова Мирівської сільської ради Біленко Володимир Миколайович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганжа Ірина Сергіївна та спеціаліст з організаційно-кадрової роботи Морева Катерина Михайлівна відвідали Вакулівську об’єднану громаду, де проходив конкурс художньої творчості  «Вакулівщина талановита» та обласні змагання з авіамодельного спорту.

Володимир Миколайович передав привітання від першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації О.М. Кужмана та директора Дніпропетровського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» О.А. Тертишної і вручив перехідний  кубок «Децентралізаційний фестиваль спроможних територіальних громад».

Жителі Вакулівської громади вражали своєю майстерністю, голосом та вмінням декламувати вірші. Це був дійсно фестиваль талантів, який подарував чудовий настрій та море позитивних емоцій. Представники Мирівської громади дякують вакулівцям за гарне свято та прийом і запрошують до себе на гостини.

І.С.Ганжа