Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня!

Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.

Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів. Переконаний, що труднощі та негаразди минуться, і ніщо не буде затьмарювати вашої доброї посмішки. Лише ваша підтримка допоможе нам перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.

Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки. А де жінка – там відповідальність, точність, чистота, допомога. Багато людей вдячні жінкам, які працюють в органах місцевого самоврядування.

Найщиріші поздоровлення з нагоди свята хотілося б висловити жінкам-депутатам сільської ради.

Низький уклін жінкам-ветеранам, учасникам бойових дій, які живуть в нашій громаді. Ваша самовідданість, героїзм, мужність і безкінечна любов подарували життя всім наступним поколінням.

Підтримка мами, дружини, сестри змушує нас, чоловіків, долати лінь та інертність, зростати духовно і професійно. Адже яким збіднілим був би світ, якби у ньому панували тільки чоловіча логіка, розум та тверезий розрахунок, і не було б тієї чуйності, емоційності, здатності радіти кожній дрібниці життя, які дарують нам жінки!

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги!

Я щиро бажаю вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!

Хай посміхаються Вам перші весняні квіти!

Хай не залишає Вас надія на краще життя!

Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

З повагою, голова Мирівської сільської ради В.М. Біленко