Сім’я – велика святість

Складно навіть уявити своє життя без родини. Спочатку центром Всесвіту для нас стають батьки, а потім – і власна родина.  Саме через важливість  сімейного інституту Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році засновано  Міжнародний день сімей.

Встановлення цієї дати покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. У сучасних сім’ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, дітям, телевізору, інтернету, власним захопленням, наодинці подружжя  проводить близько 4 хвилин на день.

Питання родинного виховання, збереження духовних цінностей людських поколінь   знаходяться в центрі уваги роботи Мирівської сільської громади.

За ініціативи директора Мирівського СБК Ткаченко Вікторії Анатоліївни вже другий рік поспіль в третю суботу травня проходять гала концерти, приурочені і Дню сім’ї, і водночас є творчим звітом художньої самодіяльності, своєрідним закриттям концертного сезону (позаду шість  концертів).

Кожен творчий самодіяльний колектив показав глядачам найкращі свої номери. Порадували своїми талантами: дитяча вок.група «Посмішка»,  вок.анс.«Колоритні молодиці», шоу-гурт «4 S», солісти В.Ткаченко, І.Сисолятін, Л.Вяткіна, В.Салаутіна, танцювальні колективи «Райдуга» та «Денс-Асорті», учасники театру мініатюр «Позитив» О.Дуброва, В.Ткаченко, Т.В.Тюпа, яка також була і ведучою свята.

На кожному сільському заході, на кожному концерті обов’язково присутній сільський голова  Біленко Володимир Миколайович. Та тільки цього разу до слова його запросили не офіційними словами ведучої, а звернулася онучка:  «Дідусю, запрошую тебе на сцену». Приємно було бачити завжди строгого і стриманого Володимира Миколайовича  розчуленим і схвильованим. Привітавши громаду зі святом, сільський голова  адресував подяку , щирі слова , квіти та подарунки  родинам - учасникам худ. самодіяльності: Петренко О. з доньками Анною та Тетяною, Салаутіна А. і донька Віка, Гринь М. і  донька Яна, Біленко Н. і  донька Віка, Свищо С. і син Вася, Івахненко Т. і донька Каріна, Стащенко І. і донька Вікторія, Молчанова Т. і донька Ксенія, Ткаченко В. і син Євген.

Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря. Хлопці та дівчата починають шукати собі пару, молоді мами допомагають діточкам пізнавати красу природи, люди похилого віку виходять погрітися під теплим сонячним промінням. А глядачі з радістю спостерігають пісенно - танцювальне дійство в колі великої сільської  родини. Такі миті  єднають  сім’ї, і дають можливість подружнім парам    відпочити, побути разом не 4 хвилини, а 2 години – рівно стільки тривав концерт.

До нових зустрічей у наступному концертному сезоні!

Тюпа Т.В.