СВЯТКУВАННЯ РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ МИРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

5 травня Мирівська громада святкувала свою першу річницю. З цієї нагоди відбувся святковий концерт за участі виконавців та творчих колективів громади.

Люди почали сходитись в центр задовго до концерту. Було організовано підвіз жителів Настасівки, Зорі, Веселої Федорівки. Піднесений настрій та гордість за свою громаду переповнювали святково вбраних громадян, а тепла, по-справжньому літня погода, урочиста музика, запах смаженого шашлику доповнювали картину свята.

На День народження громади приїхали почесні гості: перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації О.М. Кужман, директор Офісу реформ Дніпропетровської області О.А. Тертишна, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації В.О.Хведчук, мер міста Марганець О.А. Жадько та секретар Марганецької міської ради І.І. Міняйло, головний лікар КЗ «Томаківський центр ПМСД» Н.Г. Старостенко, головний лікар КЗ «Томаківська ЦРЛ» ДОР С.В. Магась, завідувач ВСП «Марганецький міськрайонний відділ лабораторних досліджень Ф.І. Старостенко, начальник відділу освіти Томаківської райдержадміністрації Ю.А. Присташ. На свято завітали делегації Виводівської та Вищетарасівської громад на чолі з сільськими головами В.В. Калганковим та Р.П. Шуляк, голови фермерських господарств: «Борисфен» - С. О. Халамай, «Перше травня» - В.Г. Бардадим та інші.

Святковий концерт розпочався прекрасними словами ведучої: «Земле мирівська! Сонцем річка заквітчана мріє-жадає усіх об’єднати! Земле мирівська – вітру небесного дівчина – в кожному серці надію запалює. Земле мирівська! Щастя солодкого струм я заплету у стежки твої чисті. Котяться, котяться всесвіту струни, щоб не порвалось намисто!»

На святкову сцену піднявся сільський голова В.М. Біленко, який звернувся до всіх з такими словами: «День народження громади – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому краю зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому – Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей.

Від щирого серця вітаю всіх вас з першою річницею утворення Мирівської громади. Бажаю вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії».

В своєму зверненні Володимир Миколайович згадав, що нелегкою була дорога до об’єднання, багато перепон довелось здолати, і саме Олег Миколайович Кужман, який побачив величезний потенціал, повірив у доцільність створення нової громади, допоміг у процесах об’єднання. Також наголосив на тому, що на сьогоднішній момент визначено пріоритети громади на шляху до розвитку, визначено першочергові завдання, пов’язані з ремонтом доріг, теплозбереженням в об’єктах комунальної власності. Громада успішно бере участь у конкурсах проектів, зокрема, що стосується реконструкції водорозподільчих мереж для сіл громади, встановлення альтернативних котелень Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Зорянського НВК тощо.

Зі словами привітання до присутніх звернувся О.М. Кужман, який висловив щире захоплення тими змінами, що відбулися в громаді за рік; запевнив присутніх, що і надалі буде допомагати Мирівській громаді вирішувати складні питання децентралізаційних процесів. Вражений виступами творчих колективів, Олег Миколайович зауважив, що багато уваги облдержадміністрацією приділяється саме молодіжним проектам. «Ми повинні відкрити не тільки Європу для України, а й Україну для Європи, щоб іноземні інвестори могли працювати на нашій землі, щоб створювалися робочі місця, була гідна заробітна плата, щоб наша молодь лишалася в Україні, а не їхала на заробітки за кордон». Заступник голови облдержадміністрації вручив сільському голові кубок «Децентралізаційний фестиваль спроможних територіальних громад», тим самим визнавши, що Мирівська ОТГ є однією з кращих у Дніпропетровській області.

В свою чергу В.М. Біленко подарував О.М. Кужману від жителів усієї громади сувенір – статуетку сови, як символ мудрості, ерудиції, успішної репутації.

Далі розпочався власне концерт, який було організовано в ритмі нон-стоп, що свідчить про високий професіоналізм організаторів та учасників свята. Жителів та гостей громади вітали вокальна група «Посмішка» з піснями «Добра пісня», «Мы – маленькие дети», молодша, середня та старші танцювальні групи з танцями «Учитель танцев», «Козачка», «Цуки-уки», танцювальна група «Денс-Асорті» з танцями «Вальс», «Sanny», свій неперевершений спів подарували солісти І. Сисолятін, В. Ткаченко, О. Дуброва, В. Салаутіна, Л. Вяткіна, Л. Кучеряєва та шоу-гурт «Райські яблучка».

Глядачі ще довго не відпускали артистів бурхливими оплесками, навіть довелося ще раз піднімати куліси. Мер міста Марганець О.А. Жадько порівняла підготовку та виступи аматорів Мирівського БК з Юрмалою, Євробаченням та Х-фактором. На згадку всі учасники концерту разом із почесними гостями та очільником громади В.М. Біленком зробили спільне фото на сцені.

Мирівська сільська об’єднана територіальна громада, відзначаючи свою першу річницю, сповнена надій і оптимізму на успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та створення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади.