Концерт до Дня Незалежності України в Мирівському будинку культури

З Днем народження, рідна державо!

Тихий серпневий вечір непомітно зі степу пробрався в село. З усіх вулиць до Мирівського сільського будинку культури, швидкою ходою, в гарному вбранні, збираються люди.

Ці благословенні серпневі дні є знаковими для нашої країни та її громадян: 23 серпня відзначаємо День прапора України, 24 серпня – День Незалежності. Це найповажніші державні свята. І це слушний привід одягти вишиванку, заспівати гарну пісню і показати всьому світу, які ми, українці, талановиті, вправні, завзяті.

Саме це вкотре продемонстрували учасники художньої самодіяльності та працівники будинку культури своїм грандіозним концертом до Дня Незалежності України, який відбувся 22 серпня.

З словами привітання до присутніх звернувся сільський голова В.М. Біленко, який зазначив, що це свято для всіх нас означає дійсно незалежність, за яку  боролися  і гинули  мільйони українців впродовж  всієї нашої історії. «За право  мати свою державу, говорити своєю мовою, мати свою науку, літературу, культуру, бути цивілізованою і прогресивною країною кращі сини українського народу, серед яких наші земляки, гинутьу жорстоких боях на Сході України. Ми вболіваємо за долю нашої Батьківщини і віримо, що ми здолаємо всі труднощі», - наголосив Володимир Миколайович.

В канву концерту органічно вплелися веселі, запальні танці «Черевички», «А ми удвох» (молодша танцювальна група), «Дубо-танець», «А я чорнява» («Денс-Асорті»), «Молдова» (старша танцювальна група) і ніжна мелодійна постановка «Вербовая дощечка» («Денс-Асорті»); глибокі патріотичні пісні «А ми живем на рідній Україні», «Тільки тут на Україні» (дитяча вокальна група «Посмішка»), «Синє небо, жовте поле» (С. Самойлов), «Це мій край» (Л. Вяткіна) і душевні пісні про кохання «Приречений на любов» (І. Сисолятін), «Ти мій» (І. Тюпа), і жартівливі, веселі – «Кури мої, кури» (Г.Кравченко), «Файні дівки» (І.Сисолятін і шоу-гурт «Райські яблучка»), «Василина» (Ф. Старостенко), «Українське попурі (вок.анс.«Колоритні молодиці»), «Будьмо» (гурт «Будьмо»). І все це переплетене чарівним виразним проникливим голосом неперевершеної ведучої Т. Тюпи.

Хвилиною мовчання, прекрасними душевними словами вдячності і суму, душетрепетною піснею «Виряджала мати сина» у акапельному виконанні ансамблю «Колоритні молодиці» вшанували організатори концерту справжніх патріотів рідної землі, які загинули на Сході України. Ведуча закликала присутніх бути гідними загиблих і не опустити знамено їхньої боротьби ні перед якими негараздами.

«Розквітай, прекрасна Україно, рідна земле, матінко моя, хай лунає мова солов’їна й пісня неповторная твоя». Глибоко запав в душу виступ шоу-гурту «Райські яблучка» з піснею «Три поради». Сильні і водночас ніжні голоси В. Ткаченко, О. Дубрової, С. Свищо та І. Тюпи, продумана постановка зробили цей номер незабутнім, і глядачі ще довго не відпускали учасниць своїми бурхливими оплесками.

Справжнім музичним шедевром став виступ В. Ткаченко з піснею «Сміються, плачуть солов’ї» під акомпанемент на бандурі І. Тюпи. І хоч пісня на слова Олександра Олеся прославляє молодість і радість кохання, у багатьох глядачів на очах заблищали сльози – так ніжно, трепетно, душевно і щиро виступав цей дует.

Хто хоч раз побував на концерті Мирівського будинку культури, ніколи цього не забуде, а буде прагнути відкласти всі свої справи і побувати ще раз. Це справжня феєрія, надзвичайне свято, сповнене незабутніх вражень.

Не вистачає слів, щоб передати почуття вдячності за ті емоції, які переповняли мене на цьому концерті. І не тільки мене. Довгі овації, які не відпускали артистів зі сцени, засвідчили загальну відданість і любов глядачів до своїх талановитих земляків.

З Днем народження, моя державо,

З святом тебе, добрим і святим!

Нехай лине завжди тільки добра слава

Про мою країну звідусіль!

Н.О. Скатова, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту