Жінка красою велична

Саме під такою назвою працівниками Зорянського будинку культури та сільською бібліотекою проведено цикл масових заходів, присвячених Міжнародному дню 8 березня.

З дітьми молодших класів Зорянського НВК підготовлено виставку-розсип малюнків «Мама, сонечко і я». Діти старались в кожен малюнок додати тепло свого дитячого сердечка і показати матусі свою любов. А з учнями 2 класу проведено урок-майстер-клас «Подарую квіточку матусі». Своїми руками діти підготували подарунки своїм мамам, які будуть дарувати на загальношкільному святі.

Незабутні святкові вихідні подарували жителям Мирівської об’єднаної територіальної громади аматорські колективи Мирівського та Зорянського будинків кільтури.

4 березня прогриміли два концерти в Мирівському будинку культури. «Матір, сестра, кохана… Жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса», - так звернувся до присутніх в залі нереревершений ведучий Ігор Сисолятін.

Настала весна – пора, яка дарує всім нам багато сонця, тепла, кохання та сюрпризів. І перший весняний сюрприз від Мирівського будинку культури – новий одяг сцени, який було придбано на кошти, зібрані під час новорічних щедрувань . Працівники та аматори будинку культури щиро дякують працівникам Мирівської та Зорянської сільрад, Настасівської та Зорянської шкіл,  Томаківської ЦРЛ,   ТОВ «Інтермол», райради, райдержадміністрації, управління праці, РЕМу, «Гермес», власникам та продавцям магазинів: "Корзинка", "Господарочка", "Вікторія", "Олімп", "Рута", Скорук Т.О., Бардадиму Є В., Падуху В.С. та ін.

З вітальними словами до кращої половини людства звернувся сільський голова – В.М. Біленко, який побажав жінкам щастя, здоров’я, мирного неба над головою, подякував за їх труд, терпіння, ніжність, увагу, ласку і любов.

Першими мам, бабусь, сестричок привітали наймолодші учасники концерту – вихованці дитячого садка «Малятко».

І завирувало дійство... Запальні, енергійні, ніжні танці у виконанні колективів «Денс-Асорті», молодшої, середньої та старшої груп танцювального колективу «Райдуга»: «Плетень», «Порушка Паранья», «Базар-вокзал», «Мишенята», «Танець з сагатами» та ін.  у прекрасній професійній хореографічній постановці Т. М. Молчанової; задушевні, животрепетні, лагідні, а часом гумористичні, з перцем, пісні у виконанні вокальних колективів «Колоритні молодиці», «Райські яблучка», «Посмішка» (худ.керівник, директор В.А.Ткаченко); полонив душу глядачів спів Інни та Оксани Чоботи з піснею «Сестра моя»; сльози на очах багатьох присутніх викликала задушевна пісня «Мама» у неперевершеному виконанні Ольги Дубрової; ніжністю, весняною свіжістю, коханням наповнила серця Любов Вяткіна з піснями «Грішна любов», «Люби меня так» та дует у складі Людмили Кучеряєвої та Ігоря Сисолятіна з піснею «Сохранив любов»; підняв настрій запальною піснею «Василина» Федір Іванович Старостенко.

Крім танцювального та вокального жанрів окремо були представлені виступи театру мініатюр «Позитив». Незрівнянна гра О.Дубрової, О.Нечаєвої, М. Гринь, В. Ткаченко, О.Патлуха запалила серця глядачів веселими жартами, тонким гумором і непідробною щирістю. Бурхливими оплесками зал освідчувався цим акторам у коханні і ще довго не відпускав зі сцени.

І ось – фінальний виступ: на чолі з Вікторією Ткаченко та її одно іменною піснею на сцені вишикувалась «Армія прекрасних половин» – всі учасниці художньої самодіяльності, щоб почути щирі побажання та заклик для чоловіків шанувати жінок, дарувати їм квіти, увагу, любов, зробити їх життя комфортнішим, зручнішим, щасливішим.

А вже наступного дня – 5 березня – жінок громади вітали у с. Зоря. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт, який дарував зорянам радість та позитивний настрій. З словами вітання виступили голова Мирівської об’єднаної територіальної громади В.М. Біленко та староста с. Зоря Екзархо Л.І., які побажали в ці березневі дні, сповнені особливим світлом, щастя, добра, миру, злагоди в родинах та щирих посмішок.

Члени гуртків сольного співу «Зоряночка» та художнього читання «Ліра» сердечним теплом та щирістю дарували слова вітань з побажанням добра, кохання, чудового весняного настрою, приємних сюрпризів та краси. Вокальна група «Срібні дзвіночки» вітала всіх присутніх веселою піснею «8 березня – свято всіх жінок».

Порадували зорян учасники гумористичної сценки «Зорянська сім’я на відпочинку», вони подарували людям посмішки та позитивні емоції.

«Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса, Небезпечне оружжя — жіноча краса», - так колись писав Іван Франко. Хочеться побажати, щоб закінчились усі війни, і єдиною зброєю в руках чоловіка була прекрасна жінка.