Привітання сільського голови В.М. Біленка з святом Перемоги

Дорогі ветерани та жителі нашої громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Великої Вітчизняної війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг. 9 травня – день Великої Перемоги – ніколи на стане звичайним днем. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість жити на вільній землі!

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Нажаль так сталося, що 72 річницю Великої Перемоги ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

З повагою, сільський голова В.М. Біленко