СВЯТО ГУМОРУ В ЗОРЯНСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

НІХТО  НЕ  ВМІЄ  КРАЩЕ  СМІЯТИСЯ  ЗА  НАС

1 квітня - День сміху.

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому першого квітня всі жартують, веселяться і влаштовують один одному смішні розіграші? Адже цей звичай існує не тільки у нас, а в багатьох країнах.

Свято зародилося в Древньому Римі, де відзначали «Свято дурнів».

А для зорянців свято гумору стало святом гарного настрою і позитивної енергетики, що передалося один одному в посмішках,  піснях, гуморесках. Бо ж українська душа споконвіку любила жартувати, веселитися, забуваючи про всі життєві негаразди і прикрощі.

Мов джерельна вода лилися веселі, щирі пісні учасників гуртка сольного співу «Зоряночка», які багато років дарують людям радість, і жодне свято не обходиться без їхньої участі:

П. Слюсар («Варенички», «Хочу на берег океана»),

В. Кушнір («Приймаченько») ,

О. Дубина («Ромашка белая»),

Н. Сафонюк («Перше почуття» та «Як калина розцвіте»),

Г. Кірш («Быть с тобой», «Червона рута»),

С. Оверко («Зоряночки»),

Н. Пєскова («Чашка кофию»)

Дует сестричок Даші та Марини Сомових запалив зорянців піснею «Файні паночки», а дует М. Пєскова та Д. Череп вразив глядачів піснею «Сама, сама».

Від пісень «Вітаю», «Черевички», «Подарую посмішку», які виконав ансамбль «Срібні дзвіночки» (Д. Череп, С. Мажура, К. Тихонова, І. Новак К. Павленко, У. Строган, Д. Сомова)  світ ставав добрішим і гарнішим.

Учасники гуртка художнього слова «Ліра» (О. Монова, П. Слюсар, Л. Межевська, Л. Вербицька, М. Пєсков, Е. Гаваза) жартували у веселих гумористичних сценках, мініатюрах та гуморесках.

Велика подяка всім учасникам художньої самодіяльності за участь у святі.

Чудове свято, як і всі свята, що проводяться в Зорянському будинку культури, відбулося завдяки професійності художнього керівника БК Пєскової Н. В. та  його директора Оверка С.М.

Тож нехай життя і посмішки квітнуть щоденно і кожен день дарує  радість і натхнення.

Завідуюча Зорянською сільською бібліотекою Яковенко Н.М.